ГАЛИНА ВАСИЛЕВСЬКА

«Вважаю, що лише креативні й талановиті люди можуть точно, вдало й ефективно виконувати свою роботу, саме такими є працівники нашої компанії».

Співзасновник Консалтингової компанії «Універсальний бізнес ресурс».
Заступник директора з питань розвитку компанії.

Народилася 01 липня 1973 року в місті Тернополі.

Після закінчення середньої школи навчалася у Тернопільській академії народного господарства (сьогодні Тернопільський національний економічний університет) за спеціальністю «Фінанси» й отримала диплом магістра з відзнакою.

Учасниця міжнародних стипендійних програм ім. Лейна Кірклянда на базі науково-технічного університету «Гірничо-металургійна академія ім. Станіслава Сташица» в Кракові (pol. AGH Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Республіка Польща) та Фонду імені Королеви Ядвіґи на базі Яґеллонського університету у місті Кракові (pol. Uniwersytet Jagllłoński w Krakowie, Республіка Польща). Також була учасницею проекту «Україна-Норвегія», у рамках якого пройшла навчання за програмою «Підприємництво» на базі ТНЕУ при участі Школи Бізнесу Нурд Університету (Норвегія). Стажувалася в Міністерстві Фінансів (місто Варшава, Республіка Польща).

Кандидат економічних наук, доцент кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету. Засновник громадської організації «ПАРТНЕРСТВО».

Активно займатися громадською роботою, волонтерською діяльністю, систематично бере участь у науково-практичних конференціях, міжнародних проектах, фахових тренінгах, закордонних стажуваннях, що сприяє підвищенню кваліфікації, а також формуванню необхідних навиків і компетенцій відповідно до сучасних потреб суспільства та викликів сьогодення.